LIVE. Побачив світ нарис з історії Марії-Магдалинівського жіночого монастиря в с. Зарічево

В переддень свята Марії Магдалини в ужгородському виданні «РІК-У» побачив світ довгоочікуваний нарис з історії монастиря.

Брошура, обсягом 68 сторінок була видана з благословення Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського.

Видання присвячене 15-річчю від заснування Свято-Маріє-Магдалинівського жіночого монастиря.

Авторами-упорядниками видання стали: настоятелька Зарічевського монастиря, ігуменя Варвара (Поп), протоієрей Олександр Монич (PhD) та протоієрей Василій Керецман (ThDr).

Друкований проєкт під назвою «Свято-Маріє-Магдалинівський жіночий монастир у с. Зарічево (нарис з історії виникнення та діяльності обителі)» вперше презентує читацькому загалу коротку історію монастиря.

Автори-упорядники стисло описують початкову історію, літописні факти та документи, які мають відношення до заснування та діяльності обителі у 2007 – 2023 рр.

Сподіваємося, що нарис доповнить сталі відомості про існуючі, сучасні монастирі та чернече життя древньої Мукачівської єпархії і стане в нагоді передусім дослідникам еклізійного простору.

Видання розраховане та відповідно рекомендується широкому колу читачів – науковцям, історикам-краєзнавцям, докторантам та аспірантам, студентам духовних і гуманітарних вузів, а також дослідникам, які цікавляться автентичною церковно-історичною спадщиною Православної Церкви Закарпаття.

Нарис упорядниками розділений на кілька тематичних блоків у яких в текстовому та фотографічному варіантах подається літопис монастиря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.