Прес-центр Мукачівської Православної єпархії
Прес-центр Мукачівської Православної єпархії

Прес-центр Мукачівської Православної Єпархії створений з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та ініціативи Інформаційного відділу Мукачівської Православної Єпархії.

Прес-центр Мукачівської Православної Єпархії є офіційним представництвом Мукачівської Православної Єпархії в медіа-просторі адміністративної території Мукачівської Єпархії.

Прес-центр Мукачівської Православної Єпархії є структурною одиницею Інформаційного відділу Мукачівської Православної Єпархії.

Наші умови

Прес-центр Мукачівської Православної Єпархії – це сучасний прес-центр, що знаходиться у приміщенні прилеглої до Свято-Покровського храму-пам’ятника території на 2-му поверсі, за адресою м. Ужгород, Православна Набережна, 28.

Прес-центр володіє повним набором необхідних технічних засобів для опрацювання і швидкої оперативної передачі інформації.

Прес-центр знаходиться у кімнаті розміром 9×4 м., загальною площею 36 м2. У прес-центрі є озвучення, Wi-Fi покриття з необмеженим доступом до мережі Internet, мультимедійний проектор, тощо.

Звукове забезпечення роботи прес-конференцій контролює звукова система BIG (Германія). Зокрема це: підсилювач міцності звуку; система мікрофонів (3+1); 3 стаціонарні мікрофони; можливість підключення цифрових диктофонів до конференц-системи; вихід на флеш-карту у підсилювачі звуку, тощо.

Центр має вигляд невеликого офісу з максимальними зручностями для проведення прес-конференцій.

Церковна політика прес-центру

Прес-центр Мукачівської Православної Єпархії є офіційним представництвом Мукачівської Православної Єпархії в медіа-просторі адміністративної території Мукачівської Єпархії зокрема та Закарпатської області загалом.

Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський та інші офіційні церковні особи не несуть відповідальності за виступи та публікації після прес-конференцій в прес-центрі Мукачівської Православної Єпархії.

Відповідальність за зміст публікацій прес-центру несуть автори матеріалів, редактор, що опублікував матеріал, і головний редактор медіа, що опублікує матеріал.

Наш лейтмотив

Лейтмотивом діяльності прес-центру є пропозиція читачам місцевих ЗМІ подій, які допоможуть сформувати об’єктивний погляд на події з життя православ’я в Мукачівській Єпархії.

Достовірність інформації її об’єктивність, незаангажованість і правда є суттєвим кредом прес-центру. Факти, які стосуються висвітлюваної події, мають бути викладені журналістами чесно і достовірно.

При цитуванні події, що була проведена обов’язковим є гіперпосиланням на джерело. До публікацій прес-центру читачі єпархіального ресурсу мають відповідно можливість залишати свої коментарі.

Неприпустимими є коментарі, які містять образи, з’ясування особистих стосунків, перехід на особистості, особисту переписку, ті, які зовсім не стосуються теми публікації, матеріали, що містять бездоказові обвинувачення інших учасників, екстремістські висловлювання.

Наша мета

Метою створення прес-центру є не лише анонсування свіжих подій, акцій та проектів Мукачівської Православної Єпархії, але й проведення церковних тематичних прес-конференцій з залученням місцевих та регіональних ЗМІ, тощо.

В рамках майбутніх прес-конференцій кожен бажаючий буде мати можливість відкрито ознайомитися з діяльністю Мукачівської Православної Єпархії її церковно-просвітницькою, науковою та молодіжної діяльністю, тощо.

Наша місія

Місія нашого прес-центру – висвітлення розмаїття життя Православ’я в Закарпатті, а також подій і питань, які є цікавими для віруючих або тих, хто цікавиться Православ’ям. Прес-центр приділятиме перш за все увагу важливим подіям з життя Православної Церкви на Закарпатті.

Наші пропозиції

Прес-центр Мукачівської Православної Єпархії в пропонує послуги з проведення та організації різноманітних прес-конференцій, «круглих столів», презентацій книг, журналів на церковну тематику, а також інформаційну розсилку на електронні адреси Православних ЗМІ та журналістів Української Православної Церкви.

Як і годиться, кожна організація інформаційних заходів супроводжуватиметься попереднім анонсом в інтернет-ресурсах Мукачівської єпархії та розсилкою анонсів на електронні адреси журналістів та регіональних – обласних та районних – засобів масової інформації.

За результатами проведеного інформаційного заходу можлива підготовка публікацій відповідного заходу прес-центру в церковних мас-медіа – газетах, інтернет-сайтах, на радіо та телебаченні.

Наша команда

  • Протоієрей Олександр Монич – голова Інформаційного відділу Мукачівської Православної єпархії
  • Протоієрей Феодор Горшков – голова Соціального відділу та голова прес-центру Мукачівської Православної єпархії
  • Протоієрей Василій Юрина – редактор журналу «Православний Літопис»
  • Протоієрей Василій Керецман – голова єпархіального відділу Інноваційних проектів
Наша адреса
Прес-центр Мукачівської Православної єпархії
м. Ужгород, Православна Набережна, 28
E-mail: press-centr@m-eparchy.org.uaТелефони: (03122) 3-45-30 (Свято-Покровський храм)
099-958-95-89 (протоієрей Феодор Горшков)
050-186-53-23 (протоієрей Олександр Монич)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.