Офіційний
сайт Мукачівської Православної Єпархії

jpgСайт Мукачівської Православної єпархії є офіційним інформаційним медіа-ресурсом.

Тут Ви зможете знайти всю інформація стосовно єпархіального життя, автобіографічні відомості священноначалля, дані з історії єпархії, інформацію про благочиння, духовенство, монастирі, храми, автобіографії, офіційні звернення та листування, календар історичних подій, фотогелерею та багато іншого.

Адміністратор сайту – протодиякон Олександр Онисько.

Редактори сайту –  протоієрей Олександр Монич,  протоієрей Василій Керецман, протоієрей Віктор Палош, Ольга Палош, Іванна Онисько, Тетяна Чечур.

Адреса сайту: http://m-church.org.ua

Місіонерський інтернет-проект “Знайомство під церковним куполом”

screennПравославний місіонерський інтернет-проект для спілкування молоді та всіх бажаючих ознайомитися з Православям на Закарпаттті та України.

Реєструючись на веб-ресурсі Ви маєте такі можливості: знайомитись і спілкуватись з друзями, створювати групи по інтересах, вести персональні блоги, фотоальбоми, добавляти відео файли, ставити запитання священику, тощо.

Адміністратор сайту – протодиякон Олександр Онисько.

Редактори сайту – протоієрей Віктор Палош, протоієрей Олександр Монич, протоієрей Тарасій Русин, автори – Наталія Шпак, Ольга Палош.

Адреса сайту: http://kypol.net

Довідник іконописця

2014-08-16 09-36-26 Скриншот экранаДовідник іконописця – це інтернет-проект для всіх хто цікавиться церковним мистецтвом. На цьому ресурсі ви можете знайти інформацію, яка стосується іконографії святих. Станом на 01.07.2014р. в базі довідника зосереджено інформацію про 1427 святих шанованих Православною Церквою.

На сторінці прив’язаної до імені святого ви знайдете: як правильно підписати ікону, характеристику одягу та зовнішнього вигляду святого, текст на церковно-словянській мові зображуваний на свитку який тримає святий.

Користуватися довідником зручно. Він систематизований по календарю, алфавіту, є ключові слова, що спростовує пошук.

Адміністратор довідника – Черепаня Віталій.

Адреса довідника: http://eikon.church.ua/nadpisi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.