З благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та за ініціативи активної групи вірників храму на честь Почаївської ікони Божої Матері міста Ужгорода на чолі з настоятелем протоієреєм Василієм Алексієм розпочав роботу сімейно-соціальний проект Сімейного відділу єпархії – “Я ХОЧУ ЖИТИ”.

Наша мета: активна діяльність по збереженню життя ненароджених дітей, інформаційно-консультативна допомога жінкам з так званою “небажаною” вагітністю, духовно-психологічна підтримка кризових сімей,  молитовна і пастирська підтримка тих хто здійснив гріх аборту.

Напрямки проекту:

  • Поширення та розміщення соціальної реклами,  постерів на сітілайтах та білбордах, в медичних закладах з закликом протидії абортам, як тяжкого гріха дітовбивста: “Я хочу жити”, “Подаруй мені життя”, “Дітей багато не буває” ітп.
  • Духовно-пастирська підтримка (Молитва і покаяння)
  • Телефон довіри куди можуть звернутись ті, які бояться народжувати, схиляються до гріха аборту і переживають через кризову вагітність
  • Підтримка та допомога жінкам протягом вагітності та після народження дитини
  • Консультація лікаря акушера-гінеколога
  • Лекції для молоді в школах, середніх та вищих навчальних закладах
  • Періодичні акції, щодо допомоги і підтримки дітей сиріт в інтернат-закладах області

Наші контакти:

Протоієрей Василій Алексій – головний координатор проекту “Я ХОЧУ ЖИТИ”, відповідальний за  протиабортну дільність Єпархіального відділу у справах сім’ї, настоятель храму на честь Почаївської ікони Божої Матері в Ужгороді,  тел.: +38 050 280 97 23  

Орсаг Іван, координатор проекту, тел.: +38 099 043 62 23

Ми в соцмережах:

facebook.com/iakhochuzhyty

instagram.com/ja.hochu.zhiti

t.me/i_w_live

m-church.org.ua/ia-khochu-zhyty/

Місце  зустрічей, молитви та координації роботи:

Храм на честь Почаївської ікони Божої Матері, м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 24 (мкрн . БАМ біля Міської лікарні)

Слід відмітити також, що вся наша діяльність проводиться на волонтерських засадах і ми будемо щиро раді всім тим хто долучиться до доброї і вкрай необхідної справи.

Для тих бажає долучитись до благодійної матеріальної допомоги проекту, можна переказати кошти на картковий рахунок в Приватбанку: 4149 6293 1761 5953. Будемо щиро вдячні за посильну допомогу!