ВЕРХНІ ВОРОТА. Звершено чин відспівування Героя −Василя Заводяка

7 червня з благословіння Високопреосвященнішого Феодора митрополита Мукачівського і Ужгородського, в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Верхні Ворота, Преосвященніший Іларій єпископ Свалявський очолив чин похорону новопреставленого воїна Василя Юрійовича Заводяк.

Народився новопреставлений Василь 15 серпня 1972 року в с. Верхні Ворота в сімʼї робітників. В багатодітній сімʼї був старшим сином.

24 лютого 2022 року , коли розпочалась повномасштабна війна, зібрав рюкзак і пішов добровольцем до військкомату, бо хотів щоб його діти і внуки жили у вільній країні. З того часу і до 29 травня 2023 року, доки ворожа куля не обірвала його життя, виконував бойові завдання з оборони нашої Держави.

Солдат Василь Юрійович був солдатом другого стрілецького відділення третього стрілецького воду третьої стрілецької роти військової частини А7084.

По завершенню чина похорону тіло новопреставленого воїна Василя було передано землі.

Закликаємо духовенство, монашествуючих та всіх вірних Мукачівської єпархії до посиленої молитви за новопреставленого воїна Василя, щоб Господь упокоїв душу його в селеніях праведних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.