Місце: село Циганівці, Ужгородський район, оздоровча база «Тримбіта».

Час проведення: з 14 по 24 серпня.

Вік дітей: 7 – 13 років.

Координатори табору, відповідальні за формування списків:

Протоієрей Вадим Гайдиш: 050-224-03-66

Машіко Емілія: 095-020-96-70

З благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, ініціативи Єпархіальних відділів за сприяння благочинних в Мукачівській єпархії більше 10 років проводиться Всеукраїнський, дитячий, духовно-просвітницький, оздоровчий табір «Камо грядеши».

Цьогоріч наш табір прийматиме безкоштовно дітей з сімей вимушених переселенців та дітей загиблих Героїв у безжальній війні.

Локація: Місцина в якій діє наш табір, знаходиться в гірсько-лісовій місцевості. Ми гарантуємо Вашим дітям чисте, розріджене повітря з помірною вологістю. Всі ми знаємо, що зміна кліматичних умов для дитини сама по собі веде до посилення адаптаційних реакцій, підвищення фізіологічної активності багатьох органів і систем, стимулює імунітет і фактори неспецифічного захисту.

Про назву: Назва табору говорить за себе! Ми передусім прагнемо вказати істинну дорогу дітям, дорогу до храму, до Бога.

Про нас: Ваші діти протягом 10 днів будуть поруч з активними, ідейними, молодими, креативними, церковними, професійними вихователями та звичайно священнослужителями. Наш табір є тим простором, де кожна дитина має можливість духовно розвиватися, наповнюватися церковним благочестям, взяти участь в щоденній молитві та звичайно, обов’язково, можливо вперше в житті взяти участь в Таїнствах Сповіді та Причастя.

Наші досягнення: Унікальний, духовно-просвітницький, місіонерський проєкт «КГ» щороку поповнюється новими дітьми. Про наш табір чути далеко за межами Мукачівської єпархії. Останній табір у 2019 році прийняв 200 дітлахів з цілої України.

Чому наш табір: «Стан душі» – це те, що нами рухає щороку вперед! Ми намагаємося віддаватися на всі 100% нашим маленьким друзям – «камогрядешівцям»! Наш табір – це окремий світ справжнього християнського бачення віри, людей і світу навколо Вашої дитини. Наш табір має свій гімн, прапор, девіз. Щодня дорослі педагоги разом зі священниками стараються підготувати для діток насичену програму, яка не позбавлена чіткої ієрархії, розподілу обовʼязків та звичайно дружби. Якщо Ваша дитина має поганий апетит чи вередує чи не слухає Вас, або ж не хоче молитися чи залежить від комп’ютера − Ви по адресу! В нашому таборі дитина кардинально зміниться. Вона буде їсти все, що є вдома, а від слова інтернет буде втікати, як мінімум до кінця літа. Перед початком і в кінці дня, перед вживанням і після вживання їжі буде разом з Вами, батьки – молитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.