Представник єпархії взяв участь у засіданні Закарпатського обласного відділення НОК України

Днями відбулося чергове засідання Закарпатського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Дійству передувала урочиста подія. Голова Інформаційного відділу Мукачівської Правосланої єпархії – протоієрей Олександр Монич з благословення керуючого Мукачівською єпархією – Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського – під оплески присутніх вручив голові Закарпатського обласного відділення НОК України Іванові Риляку архієрейську грамоту за активне сприяння в проведенні православних дитячих літніх таборів, зокрема духовно-просвітницького табору “Камо грядеши”.

Після цього секретар відділення Юрій Захаров доповів про підготовку та специфіку проведення Олімпійського уроку в навчальних закладах краю, а також реалізацію заходів за програмою Олімпійського тижня, який супроводжуватимуть масові заходи.

Далі керівник відділення Іван Риляк розповів про заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, а на завершення з нагоди свята нагородив грамотами й цінними подарунками НОК кращих з олімпійського активу області. Серед них, зокрема, і олімпійська чемпіонка з Берегова Ніна Гецко, представники федерацій, районів. Члени виконкому з рук Івана Івановича також отримали нові посвідчення.

У роботі засідання взяв участь представник Федерації велоспорту Словаччини Стефан Буженяк, якого також відзначили пам’ятним подарунком.

За матеріалами : http://www.noc-zak.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.