![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Згідно благословіння Блаженнішого Онуфрія митрополита Київського і всієї України 24 лютого 2023 року у річницю початку військової агресії Росії проти України, благословляється у всіх храмах та монастирях Мукачівської єпархії УПЦ звершити панихиди за загиблими та померлими під час війни.
Також звершити молебні за захисників України та членів їхніх родин, а також за мир та перемогу ЗСУ над ворогом.
Духовенству, чернецтву та мирянам цей день слід провести у пісному утриманні.
+ Феодор митрополит Мукачівський і Ужгородський