1 жовтня, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський благословив початок нового навчального року Недільних церковних шкіл міста Ужгород.

Зустріч з юними прихожанами десяти Недільних шкіл міста розпочалась з молебню, який був звершений в Свято-Троїцькому храмі міста.

По завершенні молебня до духовенства, викладачів та дітей з вітальним словом звернувся керуючий архієрей.

Архіпастир закликав юних прихожан з духовною користю провести навчальний рік, а всім педагогам жертовно та з терпінням доносити до молоді церковні науки.

В ході зустрічі вихованці Недільних шкіл мали можливість поспілкуватись з архієреєм, задати питання та отримати на них ґрунтовні відповіді.

Також митрополит Феодор вручив нагороди вихованцям недільної школи «Образок», що діє при храмі Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Ужгород за перемогу в Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Скарби нації».

Архіпастир висловив подяку настоятелю Свято-Троїцького храму, та благочинному м. Ужгород прот. Володимиру Гуй за організацію зустрічі, плідну роботу з молоддю та жертовне служіння на благо Святої Православної Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.