Уцілілі господарські будівлі згорілого будинку священика переобладнують під тимчасове житло для сім’ї

Як ми вже повідомляли, вранці 25 серпня трапилася велика біда − вщент згорів будинок священника Мукачівської православної єпархії, протоієрея Василія Канчій, що в с. Кольчино Закарпатської області.

Інформативно про ситуацію станом на 4 вересня 2020 року!

Після лиха, сім’я в якій є восьмеро дітей опиналася на вулиці в повному розумінні цього слова.

Завдяки добрим серцям друзів, священників та чернецтва горе людей в перші дні було розділено з ними і відповідно зменшено і морально і матеріально.

Дякуючи миттєвій підтримці керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського було прийнято ряд невідкладних мір по наданню допомоги сім’ї.

В перші ж дні завдяки материнській опіці та підтримці настоятельці Свалявського Свято-Троїцького Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря, ігумені Ніни (Мізун) всіх діток родини було прийнято на проживання в чернечу обитель Свалявщини.

Священник Василій та його дружина перебувають зараз теж в будинку одного зі священників єпархії.

Відразу після пожежі завдяки підтримці небайдужих людей почалися роботи по демонтажу обгорілих уламків, розчищенню завалів та згорілого матеріалу.

Станом на 4 вересня проводяться роботи по переобладнанню уцілілих господарських будівель під тимчасове житло для родини.

На жаль, коштів на відбудову будинку все ще бракує, тому, черговий раз звертаємося до всіх людей доброї волі про допомогу!

Нехай Господь благословить усіх, хто допомагає!

Рахунки:
5168 7554 3214 5429 (Канчій Микола Васильович)
5168 7573 6503 9777 (Канчій Василь Васильович)

Переглядів: 1

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

11 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.