Міністерство освіти і науки України продовжує процедуру державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання

МОН відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. за № 652 «Про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами» продовжує процедуру державного визнання зазначених документів.

Визнанню підлягають документи про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, які видані до 6 вересня 2014 року вищими духовними навчальними закладами, статути (положення) яких зареєстровані в установленому законодавством порядку.

Щоб визнати документ про вищу духовну освіту потрібно:

1) Зібрати необхідні документи:

А) заява власника документа про вищу духовну освіту встановленого МОН зразка Зразок;

Б) клопотання релігійного центру (управління) (за наявності) Клопотання;

В) Засвідчені в установленому порядку:

  • копія документа про вищу духовну освіту, який визнаватиметься, виданого до набрання чинності Законом України «Про вищу освіту»;
  • копія додатка до документа про вищу духовну освіту або іншого документа, що містить інформацію про освітній рівень, кваліфікацію, тривалість, обсяг і зміст освітньої програми (може видати той вищий духовний навчальний заклад, який видав диплом, або його правонаступник на підставі архівних відомостей);
  • копія документа про середню освіту;
  • копія першої сторінки паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу власника документа про вищу духовну освіту;
  • копія документа про зміну імені власника документа про вищу духовну освіту (за наявності);
  • переклад на українську мову копій зазначених вище документів у разі їх видання іноземними вищими духовними навчальними закладами;

Г) документ банківської установи про оплату адміністративної послуги з державного визнання документів про вищу духовну освіту.

2) Здійснити плату адміністративних послуг.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 р. за № 550 розмір плати за надання МОН адміністративної послуги з визнання документів про вищу духовну освіту, виданих вищими духовними навчальними закладами, становить:

для фізичних осіб – три неоподатковуваних мінімуми доходів громадян (51, 00 грн.);

для юридичних осіб – п’ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85, 00 грн.).

Плата за адміністративну послугу з державного визнання документів про вищу духовну освіту вноситься на рахунки територіального органу Державної казначейської служби України (доходи місцевого бюджету).

Код відомчої організації – 16 (Міністерство освіти і науки України).

Код бюджетної класифікації за доходами – 22012500 (Плата за надання інших адміністративних послуг).

Реквізити – назву отримувача платежу, його розрахунковий рахунок, ідентифікаційний код, банк, код банку – можна дізнатися на сайті Державної казначейської служби України за цим посиланням (Вибираємо регіон → Реквізити рахунків для обліку доходів (місцевий бюджет) → шукаємо реквізити за кодом бюджетної класифікації за доходами – 22012500):

http://www.treasury.gov.ua/main/uk/publish/category?cat_id=237852&page=0

3) Надіслати або ж подати особисто пакет документів за адресою:

Департамент вищої освіти

Міністерства освіти і науки України,

Відділ документального забезпечення (загальну канцелярію) (к. 13),

пр. Перемоги, 10,

м. Київ, 01135

Контактна особа з питань, пов’язаних з поданням вищезазначених документів: Решетніков Юрій Євгенович, тел.: (067) 503-20-05, ел. пошта: yresh07@gmail.com,  каб. 223, пр-т Перемоги, 10, м. Київ.

Документи повертаються без розгляду протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви, якщо вони не подані у повному обсязі або подані з порушенням вимог щодо їх оформлення, про що повідомляється заявнику. Після врахування зауважень до документів вони можуть бути подані МОН повторно.

Процедура державного визнання документів про вищу духовну освіту складається з:

1) встановлення еквівалентності освітнього рівня та кваліфікації, здобутих у вищих духовних навчальних закладах, відповідному освітньому рівню системи освіти України;

2) ухвалення рішення про державне визнання (відмову у державному визнанні) документа про вищу духовну освіту.

За бажанням заявників (за наявності) додатково можуть подаватися засвідчені в установленому порядку копії документів здобуту ними про вищу освіту державного зразка та додатки до них.

За матеріалами: http://uchkom.church.ua

Переглядів: 190

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.