З благословіння високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського та за ініціативи активної групи вірників храму на честь Почаївської ікони Божої Матері міста Ужгород на чолі з настоятелем протоієреєм Василієм Алексієм, підтримки Сімейного відділу Мукачівської єпархії, розпочалася робота Сестринства Мукачівської єпархії УПЦ.
Основним завданням є служіння ближнім. Мета — нести християнську любов до людей, які страждають, дарувати надію і ділитися вірою в Боже милосердя. Основною метою є допомога людям, які перебувають у матеріальній і духовній потребі.
Завдання:
• Піклування про хворих в лікарнях
• Піклування про нужденних і соціально незахищених людей
• Піклування про одиноких літніх людей
• Піклування про одиноке чернецтво
• Місіонерська робота з молоддю
Сестринство ставить перед собою виконання християнської заповіді любові до людей через добрі вчинки, обслуговування та будь-яку допомогу знедоленим, найбільш потребуючим у їх фізичній, духовній, а також моральній нужді.
Сестринство виконує такі функції : покупка продуктів , ліків, засобів необхідних для життя. Відвідування хворих, одиноких , немічних .Моральна і духовна підтримка.
До благодійних заходів належать:
• відвідання потребуючих вдома;
• спільна молитва і розмова з людьми, які страждають
• молитва за потребуючих.
Учасники сестринства, їх права та обов’язки.
Вступ у сестринство відбувається добровільно.
Учасники сестринства може стати кожен, хто виявить таке бажання
Всі учасники сестринства мають рівні права.
Всі учасники сестринства мають право на добровільний вихід з організації.
Учасники зобов’язані брати активну участь у доручених заходах сестринства;
Наші контакти :
Протоієрей Василій Алексій – головний координатор Сестринства, головний координатор проекту «Я ХОЧУ ЖИТИ», відповідальний за протиабортну діяльність Єпархіального відділу у справах сім’ї ,настоятель храму на честь Почаївської ікони Божої Матері міста Ужгород.
Телефон +380502809723
Старша сестра Грига Марія – фізичний терапевт, ерготерапевт
Телефон +380958541610
Місце зустрічей, молитви та координації роботи: Храм на честь Почаївської ікони Божої Матері міста Ужгород, вул.Грибоєдова 24 (мкрн.БАМ біля міської лікарні)
Слід відмітити також, що наша діяльність проводиться на волонтерських засадах і ми будемо щиро раді тим хто долучиться до доброї і вкрай необхідної справи.