13-15 листопада віряни Свято-Успенського храму с. Хмільник та навколишніх сіл Кам’янської ОТГ відвідали святині Волинської землі.

Поїздка відбулася з благословіння керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвящейннішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського.

Під час поїздки парафіяни вклонилися святиням Святогірського, Успенського Зимненського монастиря, відвідали храм праведної Іуліанії Ольшанської, який протягом віків відомий, як терем князя Володимира.

Крім того паломники побували в печерах Зимненського монастиря. Саме тут за переданням оселились перші подвижники Святої Гори. Тут молились і були поховані преп. Варлаам Києво-Печерський, свят. Амфілохій Володимир-Волинський та інші святі угодники.

Перед монастирським, чудотворним образом з благословіння настоятильки – ігумені Стефани було відслужено акафіст, який оспівував хор дівчат з с. Білок, що були частиною паломницької групи.

Паломники також відвідали кафедральний собор м. Володимир-Волинського, який є єдиною уцілілою святинею на Волині часів давньої Київської Русі (побудований князем Мстиславом у 1160 р.). Далі група переїхала до Низкиницького Свято-Успенського чоловічого монастиря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.