В Мукачівській молодіжці нова староста

23 лютого, в Неділю про Страшний суд, перед масляною на черговій зустрічі Мукачівського молодіжного братства на честь преподобного Сергія Радонезького молодь активно провела час. Помолившись вже традиційно разом за живих і за почивших молоді люди на чолі з головою братства – протоієреєм Василієм Юриною активно розмовляли на тему Воскресного Євангельського читання про характер суду Божого, який чекає на усіх нас. Обговорили плани на Великих Піст, порядок читання братчиками Псалтирі в пості з поминанням імен.

Кульмінацією зібрання сьогоднішнього вечору було обрання старости братства та заступників. Новою головою Мукачівської молодіжки обрано Емілію Машіко.

Потім всіх присутні приступили до чаювання з млинцями і культурного дозвілля. Були виконані пісні сольно та під гітару.  Народні та з духовним змістом, а потім всі разом співали знайомі всім піснеспіви з народного та естрадного репертуару з повчальним змістом.

Всіх охочих молодих людей запрошуємо на наступні зустрічі. Зустріч ймовірно відбудеться через неділю, бо оскільки наша молодіжка складається з прихожан різних храмів, то і чин прощення кожен повинен пройти в своїх храмах.

 

Переглядів: 92

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.