УКРАЇНА-СЛОВАЧЧИНА-ПОЛЬЩА. Ужгородське молодіжне братство прийняло участь у святкуванні 25-річчя Братства православної молоді Словаччини (ФОТО, ВІДЕО)

17-18 квітня у словацькому місті Кошіце відбулось відзначення 25-річчя заснування Братства православної молоді Словаччини. З благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, у заході взяло участь Ужгородське молодіжне братство на честь преподобного Алексія Карпаторуського. На святкування також було запрошено і молодіжне братство з м. Білосток (Польща).

Цінуючи діяльність православної молоді Словаччини, а зокрема і його зв’язки з молоддю Мукачівської єпархії, архієпископ Феодор звернувся з вітальною адресою до ювілярів: “Шановне Братство Православної молоді Словаччини, дорогі друзі! Від щирого серця Вітаю Ваше Братство з ювілеєм! Зі своєрідним днем Вашого народження! Сьогодні молодь – це авангард майбутнього в усіх відношеннях. Особливо ця тема є актуальною, коли мова йде про православну молодь. Молодість – це не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху. З одного боку молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. З іншого – це час становлення, професійного вибору, час мрій, час планування майбутнього. І в цей час молодій людині приходить на допомогу Церква. Вона задає тон життєвому шляху людини, допомагає її світогляду і життєвому вибору. Бути молодим завжди прекрасно, Ви це і самі прекрасно знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним перш за все від гріха. Окремо, особливо і особисто вітаю з ювілеєм Вашого батька і керманича – отця Івана Білоруського. Отець Іван! Я Вас знаю, як доброго пастиря, який не шкодує своїх сил заради блага людей. Ви є справжній пастир Христової Церкви і робите все можливе і не можливе заради користі тисячі молодих душ, яких Вам ввірив Господь. Ви світячи іншим згораєте сам! В наш час – це дуже важливо і потрібно. З нагоди Вашого свята бажаю усій молоді Словаччини міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, креативних церковних думок та сил, щоб втілити в життя багато нових корисних проектів і мрій”.

У Богослужіннях, спілкуванні, дозвіллі, піснях та офіційній частині взяла участь молодь разом зі своїми священиками. Знайшовши нових друзів, відпочивши та долучившись до пізнання краси церковних і народних піснеспівів, молоді люди, сповнені планів на майбутнє, роз’їхались по своїм домівках.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VqaCm8QjG-A&w=420&h=315]

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=sTJ2OsWCPms&w=420&h=315]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.