За ініціативою студентів, підтриманою благословенням єпископа Мукачівського і Ужгородського Агапіта (Бевцика), у травні 2007 року було створено молодіжне об’єднання, яке на перших порах зосереджувалось на розширенні церковного кругозору слухачів та проходило як «чаєпітіє».

Iдея про перетворення молодіжної організації в молодіжне Братство почала зароджуватись після приходу на зустрічі ієрея Віктора Палоша, який з середини жовтня 2007 року почав проводити бесіди з молоддю, запрошуючи на них інколи і інших представників священства та монашества єпархії.

В грудні 2007 року на Мукачівську єпархію був призначений новохіротований єпископ Феодор (Мамасуєв), який за короткий час управління довів, що основну надію на майбутнє Церкви він покладає на молодь. Тому з початку 2008 року всі ідеї про створення Братства він щиро підтримав та благословив молодіжне Братство на честь апостола Закарпатського краю преподобного Алексія Карпаторуського, призначивши його головою ієрея Віктора Палоша (указ № 48 від 11 січня 2008 року).

У відповідь молодь активно підтримала благословення владики та отця Віктора на майбутню соціальну, духовно-просвітницьку та місіонерську діяльність. Відразу були організовані перші збори Братства, на яких було організовано структуру, визначено основні напрямки роботи.

Молодь крім спілкування та дозвілля працює за такими напрямками: організаційним, місіонерським, зовнішніх зв’язків, соціального служіння та благодійності, культурно-мистецьким та ін. При братстві проводиться просвітницька та соціальна робота, організовуються паломницькі поїздки та літні табори, а також театралізовані вистави до великих свят.

Щосереди о 19.00 молодь збирається для спілкування, під час якого проводиться слухання лекцій (з можливим переглядом фільму на відповідну тематику), Біблейський час та вирішуються поточні питання. Зустрічі проводяться на території будівництва храму на честь святителя Іоанна, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського, в тимчасово облаштованому приміщенні для Богослужінь, за адресою: м. Ужгород, вул. Тімірязєва, 17 в.
Поставити нам своє запитання чи висловити потребу в консультації Ви можите надіславши нам листа нам електоронну скриньку:
uzhmolod@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.