Ідея про заснування в Перечинському благочинні молодіжної організації на час її створення не була новою. Близько року було потрібно, щоб ідея стала реальністю – Перечинським молодіжним братством ім. архімандрита Василія (Проніна). А з цього місця трохи детальніше…
Як грибочки після дощу почали виростати воскресні школи, і само собою постало питання про об’єднання молоді, яка на той час почала гуртуватися під керівництвом благочинного Перечинського району, протоієрея Володимира Грицька. Тому вже в грудні 2009 року з ініціативи Відділу у справах сім’ї та молоді та благочинного зокрема, з благословення архієпископа Феодора, Мукачівського і Ужгородського у Перечинському благочинні створено та зареєстровано молодіжне братство на честь нашого сучасника, дослідника, вченого, духовного отця, аскета і великого подвижника благочестя архімандрита Василія (Проніна).
Перше зібрання братства відбулося 21 березня 2010 року в Православному Духовному Центрі «Відродження» в м.Перечин, де проходять і на сьогоднішній день. У теплій і дружній обстановці було обговорено плани та проекти на майбутнє, визначено основні пріоритети в діяльності. Відбувся перегляд невеликого фільму про архімандрита Василія (Проніна), який глибоко залишився в душі кожного з присутніх. За час існування, братство брало участь у багатьох проектах, у таких напрямках, як спортивних, соціальних, місіонерських, культурно-виховних, поломницьких та інших.
Запрошуємо всіх бажаючих висловити свої та побажання щодо покращення діяльності братства, а також до співпраці.

Контактна інформація:

м.Перечин, вул. Жовтнева, 28 а.

Архімандрит Миколай (Шестак) – голова братства ім. архімандрита Василія (Проніна) – тел: +380958761077; +380972891949

Олена Варчук , староста братства ім. архімандрита Василія (Проніна),  – тел: +380506857643.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.