Вже більше року в селі Станово Мукачівського р-ну діє молодіжне об’єднання – Православне братство ім. рівноапостольних Кирила та Мефодія, яке створене за ініціативо протоієрея протоієрея Василія Поповича з благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгордського. Об’єднує сіпльнота молодь і із навколишніх сіл Завидівського благочиння. Зустрічі відбуваються щосуботи о 17.00 у приміщенні Церковно-приходської школи на території храму с. Станово. Довідки за тел: +38-095-805-18-44 (Тетяна).

Зі слів старости братство діє таким чином: “Ми тільки вчимося робити впевнені кроки в цьому напрямку, але все ж дещо ми вже зробили : братство систематично бере участь у брейн-рингах, які проводяться один раз в три місяці між братствами нашої єпархії, в братстві діє театральний гурток, роботи якого були представлені на Різд’вяному концерті, а також з виставою ми їздили до діточок дитячого будинку в смт Чинадієво, чим дуже їх порадували. От так проводиться соціально-просвітницька робота. Також з Божою допомогою ми  випускаємо «Братський листок», за допомогою якого ми розповідаємо про свою діяльність та життя, ділимося враженнями після паломницьких поїздок, брейн-рингів та інших заходів,  в яких бере участь братство. В братському листку будуть публікуватись статті на різні духовні теми, написані нашими братчиками, а також бажаючі будуть мати можливість задавати питання священнику, відповіді на які будуть опублікуватись.

Ми звичайна молодь, ми любимо весело проводити час, виїздити на природу з друзями, ми щиро віримо у здійснення своїх мрій, читаємо книги, любимо, радіємо, а інколи і сумуємо, але ми все це робимо поєднуючи приємне з корисним. Нам не байдуже майбутнє нашого покоління та майбутнє церкви. Преподобний Серафим Саровський казав, що «Спасайся сам, і біля тебе спасуться тисячі», тому ми єднаємо свої зусилля, щоб хоч трошки змінити цей світ і зробити його хоч трошечки добрішим, а починати потрібно з себе.

Пам’ятачи, що віра без діл мертва, будемо намагатися робити все, що залежить від нас во славу Божу, ПОМАГАЙ НАМ У ЦЬОМУ ГОСПОДЬ”.

Контактна особа:

Голова – протоієрей Василій Попович

тел.: 095-890-54-55

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.