Вітання секретарю Єпархіального управління з нагоди 40-річчя!

ВАШЕ ВИСОКОПРЕПОДОБІЄ, ДОРОГИЙ ОТЕЦЬ ВІКТОР!

Дозвольте привітати Вас з ювілеєм 40-річчя від дня Вашого народження!

В цей день прийміть щирі побажання на честь ювілею!

У всіх нас в житті є певні етапи, сторінки, події, миті, зрештою все те, що формує нас. Це все те, що і є нашим життям. В кожної людини без винятку є своя Богом благословенна дорога, на якій ми повинні зробити багато добрих справ аби змінити себе, людей, світ навколо нас. У Вас ця дорога є теж своя! Дорога відповідальна, жертовна, часом важка, але водночас наповнена Божим Провидінням.

Ви сумлінно виконуєте послух секретаря Єпархіального управління. Завдяки своєму жертовному служінню Ви отримали від духовенства і людей повагу і шану. Це є показово і заслуговує на подяку.

Дякуючи Вашим батькам, Ваше життя наповнене чудовими рисами характеру. Щирість, співчуття, доброта, увага та самовідданість – все це є Вашим даром і Ви його за словом Христа примножуєте і розвиваєте в собі (Мф. 25:14-30).

Ваша енергійність надихає, а вимогливість до себе змушує працювати. Нам часто складно зрозуміти, як Ви все встигаєте, але ми усвідомлюємо, що без благословіння Божого, таланту і вимогливості до себе неможливо добитися того, що Ви уже встигли зробити. 

Нива, отець Віктор, на якій Ви трудитесь, не легка! Однак, Господь щедро благословив Вас і гострим розумом, і хорошою сім’єю, і славними діточками, і надійними людьми поруч. Нехай на шляху Вашого служіння з Вами, дорогий отче, завжди буде Покров Пресвятої Богородиці й молитви усіх святих, на нашу ж допомогу і підтримку Ви завжди можете розраховувати.

В цей день щиро бажаємо Вам доброго здоров’я, бадьорості духу, непохитної віри! Нехай Господь благословляє всі Ваші справи і починання!

Любіть Бога, Церкву і людей так, аби через цю любов Господь сподобив Вас бути біля Себе!

На многії і благії літа!

З повагою,

митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.