Вже незабаром літо – пора відпусток, пікніків, подорожей, романтичних і неповторних літніх вечорів, провести один з яких, а саме 06 червня 2021 року запрошують Закарпатська обласна філармонія, о. Олександр Садварій та його друзі.

Цього року заслужений артист України Олександр САДВАРІЙ святкує свій золотий ювілей – 50-річчя, з нагоди якого запрошує своїх шанувальників на музичний вечір «Молюся Богу, співаю людям».

Олександр САДВАРІЙ (тенор), соліст-вокаліст Закарпатської обласної філармонії, талановитий співак з чудовими вокальними даними, природна обдарованість та працездатність якого дозволяють виконувати твори різні як за характером, так і за манерою виконання. Музикант працює як в класичному, так і в естрадному жанрах. Сольний репертуар складають твори українських, закарпатських та зарубіжних авторів.

Виконавець неодноразово гідно представляв мистецтво краю на найпрестижніших сценах України (Національний палац культури «Україна»), брав участь у міжнародних мистецьких проектах (Німеччина, Франція). Член журі мистецьких конкурсів та фестивалів.

Здійснює активну концертну діяльність на Закарпатті та за його межами.

Початок о 17:00

Ведучі – Ольга ДОНЕЦЬКА і Тарас ГАМАГА.

Завітайте, привітайте та відпочиньте у компанії улюблених мелодій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.