Протиабортний семінар відбувся у “Відкритому офісі” Закарпатської ОДА (+Фото)

Другий рік поспіль у Мукачівській православній єпархії відбувається протиабортний семінар, організований сімейно-соціальним проектом “Я ХОЧУ ЖИТИ” Відділу у справах сім’ї (голова – протоієрей Олександр Онисько).

З благословення Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського у 2020 році семінар набув дещо іншого формату.

За ініціативи координаторів проекту, а також Сімейного та Інформаційного відділів єпархії,  за погодженням Закарпатської ОДА щорічну подію вирішили провести у “Відкритому офісі”, що почав працювати рішенням обласної влади, із серпня.

Нагадаємо, локаційно проект діє при храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері м. Ужгорода (вул. Грибоєдова, 24), настоятель і головний координатор проекту – протоієрей Василій Алексій.

Увечері 25 вересня у наметі під відкритим небом зібрались усі охочі не просто послухати, а порушити на висвітлення загалу важливу, і не надто обговорювану, тему непоправних наслідків від вчинених абортів.

Духовенство і практичні психологи, а також жінки, котрі чинили аборт і ті, які залишили жити дитину ризикуючи своїм життям, поділились сокровенними історіями свого життя.

Атмосфера  вечора з кожним виступом набувала все більш теплого і довірливого тону, і , навіть, несподіваний дощ не став на заваді.

До заходу було виготовлено інформаційні флаєри, значки та браслети із метою запобігання штучному перериванню вагітності та рекламування єпархіального проекту “Я ХОЧУ ЖИТИ”, й виведення його на якісно новий рівень.

Медійно подію підтримав телеканал “Перший кабельний”.

Організатори висловлюють сподівання на реакцію жінок, дівчат і загалом сімей, щодо негативного сприйняття абортів і усвідомлення за можливу духовну розплату після доленосного вчинку.

За декілька днів дивіться телесюжет і розлогий відеорепортаж з виступами учасників протиабортного семінару, який сповна передасть усю палітру емоцій вкрай складної і, водночас, важливої теми абортів.   

Фото: Віталій МУХА

Переглядів: 465

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.