МИЛОСЕРДЯ. Допоможемо нашій землячці ходити

Дорогі брати і сестри до нас звернулась за допомогою жінка Мокан Василина Миколаївна, 1962 року народження  з смт. Тересви, що на Тячівщині. В цей не легкий для кожного час та період пандемії Василина страждає на двобічний диспластичний  коксоартроз ІV ступеня, простіше кажучи руйнуються правий і лівий бедрові суглоби, як результат жінка в свої 57 років майже перестала ходити.

Хвороба розпочала прогресувати ще з 2013 року, і за цей час в зв’язку з скрутним матеріальним становищем, лікування проводилось лише частково і симптоматично. Останнім часом хвороба сильно прогресує і жінка відчуває нестерпні болі.  Для повноцінного лікування і відновлення рухливості необхідно провести складне оперативне втручання з протезуванням даних суглобів. Ситуація ще складна і тим, що Василина має надлишкову вагу і тому наразі Закарпатські лікарі не можуть провести операцію, через загрозу життю людини. Допомогти погодились вахівці з Шведсько-Українського медичного центру “ANGELHOLM”, що знаходиться в м. Чернівці. Вартість протезування одного суглобу 5200 $.  Для родини і самої людини на жаль така сума не підйомна.

Тому звертаємось до всіх небайдужих людей з щирим серцем не пройти осторонь хвороби Василини і своєю маленькою лептою допомогти нашій землячці стати на ноги, а також молитовно підтримати її.

Допомогти можна через карту Приватбанку

5168 7574 0312 4409

Отримувач: Мокан Василина Миколаївна

Переглядів: 443

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.