Перестало битися серце насельника Ракошинського монастиря, архімандрита Нестора (Сідоркіна) (12.07.1975-†04.07.2020) (НЕКРОЛОГ)

З сумом повідомляємо, що 4 липня 2020 року в суботу третього тижня після П’ятидесятниці на 45 році життя після довготривалої хвороби перестало битися серце клірика Мукачівської єпархії, насельника Свято-Покровського чоловічого монастиря в с. Ракошино, що на Ужгородщині, архімандрита Нестора (Сідоркіна) (12.07.1975-†04.07.2020).

∗∗∗∗∗

Від себе особисто та Мукачівського Єпархіального управління з глибоким болем висловлюю молитовні співчуття рідним і близьким померлого, які втратили свого молитовника. Молимося за упокій душі спочилого отця Нестора. Глибоко сумуємо з приводу смерті достойного священнослужителя древньої Мукачівської єпархії. Нехай Господь, упокоїть його душу в своєму Царстві.

Закликаю всіх священнослужителів Мукачівської Православної єпархії Української Православної Церкви до посиленої молитви за новопредставленого.

Вічна йому пам’ять!

+ФЕОДОР,

митрополит Мукачівський і Ужгородський

∗∗∗∗∗

З біографії покійного: Майбутній священнослужитель Андрій Миколайович Сідоркін народився 12 липня 1975 року в м. Єлізово Камчатської області.

З 1982 по 1990 роки навчався в місцевій ЗОШ № 1. В 1990 році вступив до ПТУ № 7, яке з фахом “машиніст автомобільних кранів” закінчив у 1993 році.

В 1994 році переїхав до України в місто Вінницю. В 1994-1998 роках брав участь в будівництві Хресто-Воздвиженського храму міста.

В 1998 році вступив на навчання до Київської духовної семінарії, яку успішно закінчив в 2002 році.

В 2002-2006 роках навчається в Київській духовній академії.

В 2004 році “за заслуги перед Українською Православною Церквою” нагороджений медаллю святого рівноапостольного князя Володимира I ступеня.

16 серпня 2006 року прийнятий послушником до свято-Покровського чоловічого монастиря в с. Ракошино.

24 серпня 2006 року прийняв іночеський постриг з іменем Нестор на честь преподобного Нестора Літописця. Чернечий постриг з благословення керуючого архієрея звершив настоятель монастиря, архімандрит Митрофан (Шимон).

27 серпня того ж року керуючим Мукачівською єпархією, Преосвященнішим Агапітом (Бевцик), єпископом Мукачівським і Ужгородським в кафедральному соборі на честь ікони Божої Матері “Почаївська” висвячений в сан диякона.

10 вересня 2006 року тим же архієреєм в тому ж соборі висвячений в сан ієромонаха.

Відповідно до нагородного посвідчення за № 129 отець Нестор 6 грудня того ж року тим же архієреєм за божественною літургією у свято-Покровському монастирі с. Ракошино нагороджений правом носіння наперсного хреста.

22 квітня 2007 року з залишенням імені з рук настоятеля монастиря приймає мантійне чернецтво.

6 грудня того ж року керуючим архієреєм возведений в ступінь ігумена. Відповідне посвідчення про це за № 584 було видане канцелярією єпархії 10 грудня того ж року.

Згідно нагородного посвідчення за № 318 отець Нестор 14 жовтня 2010 року керуючим Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішим Феодором, архієпископом Мукачівським і Ужгородським нагороджений правом носіння хреста з прикрасами.

В третю Неділю після Пасхи Христової 29 квітня 2012 року тим же архієреєм за Божественною літургією в Свято-Успенському жіночому монастирі возведений в ступінь архімандрита. Відповідне посвідчення за № 109 було видане канцелярією єпархії отцю Нестору 30 квітня 2012 року.

В Ракошинській чернечій обителі ніс послух уставщика монастиря.

Джерело:

Особова справа архімандрита Нестора (Сідоркін) // Архів Мукачівської Православної єпархії

Переглядів: 671

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

12 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.