Вітання секретарю Мукачівської єпархії з нагоди Дня народження

26 травня – День народження секретаря Єпархіального управління 

Ваше Високопреподобіє, дорогий отець Віктор!

Прийміть від нас сердечні привітання з нагоди Дня Вашого народження!

Кожен рік знаменний для будь-якої людини яскравими подіями, більшість яких – результат праці багатьох років життя. Хай у Вашому житті таких подій буде більше, хай не вичерпується джерело Вашої енергії і оптимізму, примножиться Ваша здатність бачити добро і знаходити в собі сили виконувати Вашу благородну місію.

Без перебільшення, отець Віктор, Ви є одним з провідних співробітників Єпархіального управління, залишаючись незмінним нашим помічником, з готовністю приймаючи на себе всі доручення священноначалля і демонструючи високий професіоналізм у виконанні доручених завдань.

Своїми уважним ставленням до людей, турботою за зміцнення дипломатичних відносин в соціумі при вирішенні релігійних питань, відданістю Слову Божому, Ви здобули величезну повагу вірників нашої єпархії та осіб високого рангу.

Нехай Ваші мудрість, знання і досвід й далі служать зміцненню духовної єдності нашого суспільства! А світло немеркнучої Божественної Любові дасть Вам сили зростати і примножувати ті численні таланти, якими Господь обдарував Вас.

Усемогутня ж десниця Божа нехай супроводжує Вас у нелегкому служінні на благо Церкви Христової, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить Вашого життя!

+ ФЕОДОР,

митрополит Мукачівський і Ужгородський,

духовенство та вірники єпархії

Переглядів: 817

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

twenty + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.