Голові відділу здоров`я та спорту – 35!

23 травня– День народження голови Єпархіального відділу здоров`я та спорту, протоієрея Василія Ониська.

Ваше Високопреподобіє, дорогий отець Василій!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження!

Ваша священицька харизма наділена особливими якостями. Її відчувають як вірники, так і духовенство. Володіючи непохитною вірою і, водночас, євангельською простотою у ставленні до ближніх, Ви своїм прикладом життя проповідуєте без слів. Це великий Божий дар!

За час несення послуху в єпархії, Ви, отче, проявили себе самопожертвенно у різних напрямках. Це наслідок стремління Вашого серця, яке натхненно виконує золотописані слова: «Для всiх я став усiм, щоб спасти хоч деяких» (1 Кор. 9:22).

Дивовижно, що Ваша посада голови відділу здоров`я та спорту в Єпархіальному управлінні сповна відображає захоплення спортом. Ще з дитинства Ви грали у футбольних командах, гартуючи свій вольовий дух. Тепер, за останній рік, Вашими зусиллями було проведено футбольні турніри, сімейні спартакіади, які згуртували наше оточення.

У Вашій пастирській біографії особливо теплим розділом є величезна робота з молоддю. Ваша манера мовлення з молодими людьми неабияк привертає їхню увагу, дотепні жарти не позбавлені зерна настанови, які вкоріняються і проростають в душах.

Щоденні справи пов’язані з богослужіннями та іншими потребами у кафедральному соборі на честь Почаївської ікони Божої Матері м. Мукачева, оспівування святкових літургій у складі Хору священиків єпархії, чуйна турбота за людей у Психоневрологічних інтернатах області – перелічити усі Ваші труди і не вдасться. Доречно згадуються слова святого апостола Петра: «…кожне тіло, як трава, і вся його слава, немов цвіт трави: трава всохла, і цвіт опав, а слово Господнє повік перебуває. Оце ж воно і є, оте слово, що було вам благовістоване» (1 Пет. 24-25).

Бажаємо, дорогий о. Василій, аби дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі! Бадьорості, сили духу, благополуччя та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа!

+ ФЕОДОР,

митрополит Мукачівський і Ужгородський,

духовенство та вірники єпархії

Переглядів: 716

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.