Вітаємо голову Військового відділу єпархії з Днем народження

27 березня – День народження голови Єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, протоієрея Ігора Білака.

Прийміть щирі привітання з нагоди Дня Вашого народження!   

Кожного з нас Господь веде Своїми шляхами до Себе. У Вас є свій, неповторний, шлях до Бога і служіння Йому. Змалку Ви всією душею полюбили церковні служби у храмі рідного міста та Мукачівського монастиря. Ваші благочестиві батьки стали першими духовними наставниками, під впливом яких і сформувалось Ваше благе бажання стати служителем Господнім. 

Особливий вплив у Вашому духовному розвитку справили архієреї Церкви Христової. Це і покійні Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан), Предстоятель нашої Церкви, покійний керуючий Мукачівської єпархією, архієпископ Євфімій (Шутак) і звичайно сьогоднішні архієреї УПЦ: митрополит Могилів-Подільский і Шаргородський Агапіт та митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор. Прислуговуючи біля них, Ви прислуговували престолу Божому на якому живе Господь. Взірець їхнього життя полонив Ваше серце з подальшим наміром вступити до духовної школи й стати на шлях священства.    

Власне цей дар жертовного, самовідданого життя і служіння Ви щедро посвячуєте Церкві. Сьогодні дуже важливо, щоб служба в Збройних Силах була школою мужності, школою громадянськості, школою відповідальності за долю Батьківщини. Структурному підрозділу єпархії під вашим відповідальним керівництвом вдалось досягти цієї мети й налагодити ефективну співпрацю Церкви зі Збройними Силами України.

Єпархіальний Військовий відділ досяг успіхів у служінні на засадах братолюбства, згоди і справжніх духовних цінностей. Відділ виконує координацію і практичне здійснення пастирської і духовно-просвітницької діяльності серед військовослужбовців, співробітників правоохоронних установ, членів їх сімей, а також вихованців військових навчальних закладів Закарпатської області.

Серед Ваших щоденних трудів є конче необхідні справи підтримки й допомоги сімей, які втратили своїх годувальників, боронячи державу в час лихоліття. Окрім молитовної й  моральної підтримки, неодноразово відбувалася передача зібраної гуманітарної допомоги і в зону АТО, безпосередньо за Вашої участі.   

Будучи штатним священнослужителем кафедрального собору міста Мукачева на честь Почаївської ікони Божої Матері, Ви з уважністю засіваєте у серцях вірників зерна віри й надії, милосердя й любові.

Дорогий отче, продовжуйте працювати на благо Церкви Христової, так само старанно, із любов’ю виконуючи ті послухи, які покладаються на Вас.

Хай береже Вас Господь, отець Ігор, в здоров’ї й мудрості, зміцнюючи до подальшого утвердження миру на благо Святої Церкви і Вітчизни.

+ ФЕОДОР,

митрополит Мукачівський і Ужгородський,

духовенство та вірники єпархії

Переглядів: 601

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

14 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.