ПРОЕКТ “ЗЕРНО ДОБРА”: перша благодійна пекарня під час карантину випікає та безкоштовно роздаватиме потребуючим до 5000 тисяч хлібин!

З благословення Високопреосвященного митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора та ініціативи голови Молодіжного відділу єпархії, архімандрита Агапіта сьогодні, 27 березня на теренах єпархії, а саме в Іршаві, стартував благодійний екстрений проект «Зерно добра».

Голова Єпархіального молодіжного відділу архімандрит Агапіт разом з групою волонтерів, сьогодні молитвами Владики Феодора провели день в першій благодійній пекарні.

Подію прокоментував ініціатор та автор ідеї, отець Агапіт, так:

«Загалом проект надзвичайний, адже він екстрений і життєво необхідний! Загалом благодійна пекарня діятиме під час всього карантину. Протягом тижня плануємо випікати до 5000 хлібин, які будуть безкоштовно передані всім соціально незахищеним людям, багатодітним та малозабезпеченим родинам, людям з обмеженими можливостями, самотнім, учасникам АТО та всім, хто буде цього потребувати.

До кожного храму Іршавського благочиння буде передано хліб для тих прихожан, хто буде потребувати. Також благодійний хліб з метою роздачі буде нами переданий до всіх релігійних громад району. Крім того, адресно, хліб буде розносити молодь до одиноких та тих, хто через карантин не виходить з хати. Тож просимо і всіх вас друзі, святих молитов. Хто ж має можливість передати муку чи потрібні для випічки продукти, прохання телефонувати нам: 0968724567, керівник проекту архімандрит Агапіт; 0971124292, координатор проекту Марселіна Долежалова».

Переглядів: 236

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.