Мукачівська єпархія долучиться до соборної молитви за українців за кордоном(Відео+)

Списки для соборної молитви за українців за кордоном (понад 2500 імен), на прохання Чернівецько-Буковинської єпархії, передані Мукачівському Єпархіальному управлінню.

Тиждень тому, 19 березня, Чернівецька єпархія опублікувала замітку про те, що немає чужого болю, і запропонувала читачам написати імена рідних, які перебувають в країнах з епідемією коронавірусу, щоби поминати їх у престола Божого.

Було отримано понад 2500 імен та 1000 коментарів до вищєзгаданого допису.

“Ми свою обіцянку виконали, склали списки для соборної молитви і розповсюджуємо їх по святим обителям нашої країни та за кордоном. Наразі списки імен передали до трьох лавр нашої України: Києво-Печерської, Святогорської та Почаївської. Також до соборної молитви вже приєдналися Мукачівська і Вінницька єпархія, дві парафії з Угорщини (міста Мішкольц та Дебрецен), одна з Італії (м. Мілан) та Росії (Свято-Троїцька Сергієва Лавра)”, – зазначили організатори.

З благословення керуючого Мукачівською єпархією, митрополита Феодора, усі списки з іменами надійдуть до священнослужителів благочинь, які піднесуть посилену молитву за українців, що перебувають закордоном.

Соборна молитва за українців у країнах з епідемією коронавірусу

#ЗВІТУЄМО: ПРОХАННЯ ПОМОЛИТИСЯ ЗА ВАШИХ РІДНИХ В ІТАЛІЇ – ВИКОНАНОСписки для соборної молитви за українців за кордоном (понад 2500 імен) — готові та розповсюджуються по храмам Української Православної Церкви. Тиждень назад, 19 березня, ми опублікували замітку про те, що немає чужого болю, і запропонували вам написати імена ваших рідних, які перебувають в країнах з епідемією коронавірусу, щоби поминати їх у престола Божого. Просимо Господа уберігти всіх нас від захворювання. (Детальніше за посиланням: https://bit.ly/2UJuAAy) Ми отримали понад 2500 імен та 1000 коментарів до вищєзгаданого допису.Ми свою обіцянку виконали, склали списки для соборної молитви і розповсюджуємо їх по святим обителям нашої країни та за кордоном.Наразі списки імен передали до трьох лавр нашої України: Києво-Печерської, Святогорської та Почаївської. Також до соборної молитви вже приєдналися Мукачівська і Вінницька єпархія, дві парафії з Угорщини (міста Мішкольц та Дебрецен), одна з Італії (м. Мілан) та Росії (Свято-Троїцька Сергієва Лавра). Зараз ми передаємо списки імен у монастирі та храми нашої єпархії, найпершими хто відгукнувся став скит на честь святого Пророка Предтечі і Хрестителя Іоанна в селі Зруб Комарівський.Якщо ви бажаєте долучитися до молитви, у коментарях ми розмістили посилання на файл з іменами.Дякуємо за допомогу: Tatárka Kirill Ольга Палош (Olga Palosh) Василий Приц Прот.Петр Губка Архд. С-У-П-Л Андрій Балан (Andrii Balan) Вінницька Єпархія УПЦ Мукачівська Православна Єпархія Виталий Корсаков

Опубліковано Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ Четвер, 26 березня 2020 р.

 

Переглядів: 675

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.