Вітання голові Єпархіального відділу Інноваційних проектів з нагоди 35-річчя

9 березня – День народження голови Єпархіального відділу Інноваціних проектів, протоієрея Василія Керецман.

Ваше Високопреподобіє, дорогий отець Василій!

Прийміть щирі привітання з нагоди Дня Вашого народження!

Кожен з нас, в часі, велінням Неба через батьків, отримав життя. В словах авторської літургійної молитви святого Василія Великого ми читаємо: “Боже, ведый коегождо возраст и именование, ведый коегождо от утроби матере его”. Отже, Господь даючи нам дар життя, цілісно знає наше місце в ньому.

Ваше місце в житті Бог визначив, як місце служителя Його Імені на землі. Це відповідально, а разом з тим і радісно. Ви щедро віддаєте себе служінню Церкві. Рисами Вашого кредо є самовіддача, автентична віра, працьовитість і жертовність. Це ті головні риси, якими Господь наділив Вас, і які є головною рушійною силою у Вашому житті.

Дякуючи Вашим інноваційним проектам та роботі з молоддю Мукачівська єпархія сьогодні твердо стоїть на принципах служіння людям та підростаючому поколінню.

Будучи штатним священнослужителем кафедрального собору міста Мукачева на честь Різдва Божої Матері, Ви з уважністю засіваєте у серцях вірян зерна віри й надії, милосердя й любові.

Дорогий отче, продовжуйте працювати на благо Церкви Христової, так само старанно, із любов’ю виконуючи ті послухи, які покладаються на Вас.

Хай береже Вас Господь, отець Василій в здоров’ї й мудрості, зміцнюючи до подальшого утвердження миру на благо Святої Церкви і Вітчизни.

ФЕОДОР,

митрополит Мукачівський і Ужгородський,

духовенство та вірники єпархії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twelve − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.