КИЇВ. Єпархія бере участь в семінарі по роботі з нечуючими парафіянами та перекладу Святого Письма жестовою мовою

27 лютого в стінах Церковно-археологічного музею Київської духовної академії розпочав роботу триденний семінар по роботі з нечуючими парафіянами та перекладу Святого Письма жестовою мовою. Про це повідомляє ресурс http://kdais.kiev.ua.

З благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора участь в семінарі бере голова Єпархіального відділу по взаємодії з організаціями, які піклуються людьми з обмеженими можливостями (з вадами слуху та зору), архідиякон Діонісій (Гангур).

Захід проводиться з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії, єпископа Білогородського Сильвестра.

Участь у заході беруть викладач жестової мови Київських духовних шкіл Катерина Олександрівна Дятлова, духовенство та представники 8 єпархій Української Православної Церкви.

Зокрема, серед присутніх випускники КДАіС різних років, які вивчали жестову мову і зараз духовно опікуються нечуючими у єпархіях.

Перший день роботи семінару завершився дискусією на тему: «Паломництво — особливий вид місіонерської діяльності серед нечуючих. Вирішення проблем, що виникають під час паломництва з нечуючими людьми».

В п’ятницю, початок семінару о 09:30.

У суботу, 29 лютого 2020 року, усі учасники семінару будуть молитись за Божественною літургією в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері. Початок о 09:00.

Переглядів: 110

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

17 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.