Міжнародна конференція про зв’язки Закарпаття та Афону в призмі об’єктиву М-студіо (+ВІДЕО)

«Афонський старець із Закарпаття. Ієросхимонах Аввакум (Вакаров) і його час (1899-1972)» – таку назву має нова книга, яку видано Міжнародним інститутом афонської спадщини. Презентація видання відбулася в Ужгороді в рамках Міжнародної конференції, присвяченої 120-річчю від дня народження старця.

В заході взяли участь представники Мукачівської єпархії УПЦ та близько 50 вчених із України, Угорщини, Греції, Молдови, Польщі, Словаччини, Сербії та Чехії.

На захід завітали й автори книги, за їхніми словами, робота над виданням тривала майже два роки: це був час щоденної копіткої праці, пошуки в архівах, збір відомостей по крупицях. Книга складається з 30 глав і містить 336 сторінок з текстом, а також окрему вкладку з більш ніж 70 рідкісними фотографіями з архівів Священного кінота Афона та святогірських монастирів.

Учасники конференції кажуть, через призму життєпису закарпатського й афонського старця Аввакума, детально розкривається історія відродження Православ’я на Закарпатті на початку ХХ століття, історія Афона та Пантелеймонова монастиря, а також розповідається про роль закарпатців у збереженні цієї афонської обителі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.