АНОНС. У Мукачівській єпархії відбудеться відкритий семінар на тему: “Гріх аборту і право на життя ненароджених дітей” (+Програма)

28 вересня, з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора Митрополита Мукачівського і Ужгородського та за ініціативи активної групи сімейно-соціального проекту Сімейного відділу єпархії – “Я ХОЧУ ЖИТИ” відбудеться відкритий семінар на тему: “Гріх аборту і право на життя ненароджених дітей”.
Захід відбудеться у Храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері міста Ужгорода (вул. Грибоєдова, 24 мкрн. БАМ, біля Міської лікарні).
Метою заходу є висвітлення та фахове обговорення актуальних проблем сьогодення щодо свідомого і штучного переривання вагітності (аборту) та його згубних наслідків для душі, здоров’я людини, так і сім’ї в цілому.
Програма семінару
10:00 – початок семінару
Спікери:
– Митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор, керуючий Мукачівською єпархією УПЦ – Вітальне слово до учасників семінару
– Протоієрей Володимир Гуй, благочинний міста Ужгорода
– Протоієрей Василій Алексій, головний координатор проекту “Я ХОЧУ ЖИТИ”, відповідальний за  протиабортну діяльність Єпархіального відділу у справах сім’ї – “Мета, започаткування та дії сімейно-соціального проекту «Я ХОЧУ ЖИТИ!»”
– Ієрей Олександр Онисько, голова Єпархіального відділу у справах сім’ї – “Духовна та моральна відповідальність сім’ї в цілому за гріх аборту”
– Федько Руслан Михайлович, лікар акушер-гінеколог Ужгородського міського пологового будинку – “Медичні аспекти переривання вагітності”
– Лукач Мар’яна Михайлівна, лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД вищої категорії Ужгородського міського пологового будинку – “Зачаття і періоди розвитку плоду. Відчуття майбутньої матері”
– Світлик Тетяна Михайлівна, лікар акушер-гінеколог Середнянської районної лікарні №2 – “Спосіб попередження переривання вагітності”
– Орсаг Василь Іванович, лікар-інтерн, терапевт – “Наслідки аборту на стан здоров’я жінки”
– Єрем Володимир Юрійович, лікар, завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених Ужгородського міського пологового будинку – ” Роль матері при виходжуванні передчасно народжених немовлят та запорука успіху”
– Мураль Віталій Володимирович, прихожанин храму на честь Почаївської ікони Божої Матері – «Аборт: соціальний аспект штучного переривання вагітності»
– Кіштулинець Марія Василівна, психолог – «Допомога психолога в проживанні втрати»
– Белень Михайло Олексійович, академічний скульптор, доктор мистецтвознавства, професор, академік Міжнародної академії оригінальних ідей та Академії богословських наук – “Образотворче мистецтво і біологія людини”
– Малашина Тетяна Іванівна – педагог, координатор проекту “Я ХОЧУ ЖИТИ” – “Важливість просвітництва і милосердя у розкаянні за гріх аборту”
– Мельничук Мирослава Михайлівна, учасниця проекту “Я ХОЧУ ЖИТИ” – «Життя понад усе!»
Таймінг виступів: 5-7 хвилин
11:30 – час на запитання та відповіді
12:30 – обід для учасників семінару

Реєстрація ЗМІ та більш детальна інформація щодо проведення семінару за контактними тел. : 0502809723  – о. Василій, 0955523332 – Ольга

 

Переглядів: 1 110

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.