Єпархіальний духовно-просвітницький табір «Камо грядеши» запрошує дітей на відпочинок

«Камо грядеши?» – саме під такою назвою-гаслом з 5 по 14 серпня 2019 року з благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, ініціативи Інноваційного відділу єпархії,  Молодіжного відділу, Єпархіального відділу у справах катехизації, Соціального відділу,  Інформаційного відділу та підтримки Єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, Єпархіального відділу єпархіального, церковного, культурно-просвітницького служіння та Ужгородського благочиння вже більше 10 рік поспіль проводитиметься Всеукраїнський, дитячий, духовно-просвітницький, оздоровчий табір.

Наш гімн:

На цей раз місцем зустрічі старих-нових знайомих “камогрядешівців” стане дитячий табір «Трембіта», який розташований в селі Циганівці, що на Ужгородщині. 

Оздоровчий табір, який знаходиться в гірсько-лісовій місцевості характеризується чистим, розрідженим повітрям, помірною вологістю. Табір є чудовим місцем для відпочинку дітей. Зміна кліматичних умов для дитини вже сама по собі веде до посилення адаптаційних реакцій, підвищенню фізіологічної активності багатьох органів і систем, стимулює імунітет і фактори неспецифічного захисту.

Для тіла теплий і кристально чистий відпочинок дітям забезпечить здорове 4-х разове харчування, вода зі свердловини, великий басейн наповнений проточною водою, футбольні, гандбольні та волейбольні поля, тенісні корти, щоденні ранкові прогулянки в лісі, ранкові зарядки та інше.

Душу ж маленьких дітлахів священнослужителі, вихователі та педагоги на цей раз будуть старатися направити в правильне русло в храмі святого великомученика Георгія, що знаходиться в 20 метрах від оздоровчого табору.

Вікові категорії дітей: 6-13 років!

Трохи про нас. Назва табору говорить за себе – ми прагнемо вказати істинну дорогу дітям, дорогу до храму, до Бога, – сказав одного разу при відкритті табору митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор. Дитячий табір «Камо грядеши» є унікальним місіонерським явищем по своїй природі і щороку він поповнюється новими дітьми. Чути про наш табір далеко за межами Мукачівської єпархії. Минулоріч табір прийняв 65 дітлахів в тому числі з Києва, Івано-Франківська, Тернополя, тощо.

Наш табір має свій гімн, прапор, девіз. Щодня дорослі педагоги разом зі священниками стараються підготувати для діток насичену програму, яка не позбавлена чіткої ієрархії, розподілу обовязків та звичайно дружби. Якщо Ваша дитина має поганий апетит чи вередує чи не слухає вас, або ж не хочете молитися чи залежить від компютера − ви по адресу! В нашому таборі дитина кардинально зміниться. Вона буде їсти все, що є вдома, а від слова інтернет буде втікати. Перед початком і вкінця дня, перед вживанням і після вживання їжі буде разом з вами, батьки – молитися.

Координатор табору, відповідальний за формування списків табору:

Протоієрей Вадим Гайдиш: 050-224-03-66

P.S. Щоб детальніше дізнатися про наш табір, будь-ласка, просто наберіть в пошуку нашого сайту словосполучення Камо грядеши:) 

Переглядів: 2 467

2 коментарі

  1. Гена

    Яка ціна

  2. Людмила

    Яка ціна путівки?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.