КИЇВ. Єпархія взяла участь у роботі VI-ї Всеукраїнської конференції керівників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї

В четвер, 22 листопада з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у місті Києві розпочала роботу VI-а Всеукраїнська конференція Місії Синодального відділу у справах сім’ї в якій беруть участь керівники Єпархіальних відділів Української Православної Церкви у справах сім’ї.

На початку роботи конференції до її учасників керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зачитав вітальне слово Предстоятеля, Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України.

З благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського участь в конференції взяв голова Єпархіального відділу у справах сім’ї, клірик храму на честь святителя Іоанна, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського, що в Ужгороді, ієрей Олександр Онисько.

Участь в конференції взяли також: голова Місії Синодального відділу у справах сім’ї, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та голова Синодального відділу у справах молоді, архієпископ Обухівський Іона.

Під час конференції владика Антоній відповів на актуальні тематичні питання сьогодення, а владика Пантелеімон у свою чергу, підсумував роботу відділу за 2018 рік.

У рамках конференції заплановане проведення навчальних лекцій та практичних занять з різноманітної методології та реалізації молодіжних і сімейних проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.