МУКАЧЕВО. Вітальна адреса керуючого єпархією випускникам військового ліцею

 

Дорогі ліцеїсти, вчителі, вихователі, учні та молодь

від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам’ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

День останнього дзвоника − пам’ятний для вcіх нас, адже незалежно від віку – ми всі учні і слухачі слова. В церковному просторі Слова Божого. Особливим цей день є для випускників. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми!

Шановні випускники, ліцеїсти! Одного разу, Господь благословив нас певними талантами, які ми повинні розвивати в собі та в інших. Ми повинні ставитися до цих можливостей надзвичайно відповідально та з вдячністю Богу, приймаючи на себе зобов’язання вчитися якнайкраще для того, щоб використовувати наші новоздобуті знання на славу Божу та на благо наших братів та сестер в Христі.

Дорогі вчителі та викладацька корпораціє! Вчити та здобувати знання інших – це непросто! Ви несете великий подвиг – подвиг просвітництва, виховання, настанов та навчання. Справедливо відмітимо, що окрім нових знань, Ви даєте Вашим вихованцям дещо більше – поруч із Церквою і батьками ви робите значний внесок у становлення дітей, молодого покоління українців, як культурних, інтелігентних і духовних людей – гідних громадян своєї держави.

Закликаю на всіх вас Боже благословення! Бажаю Вам терпіння та великої мудрості в здобутті нових знань за межами школи.

З любов’ю у Христі

ФЕОДОР

архієпископ Мукачівський і Ужгородський

м. Мукачево, 25 травня 2018 року

Переглядів: 157

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.