СВАЛЯВА. Звершено Таїнство Сповіді для священнослужителів благочиння

29 березня, в четвер шостого тижня Великого посту до Свято-Тройце-Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря, що в м. Свалява прибули всі священнослужителі Свалявського благочиння.

Духовенство з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського зібралося, щоб разом з благочинним району, протоієреєм Василієм Барна взяти участь Таїнстві Сповіді.

Сповідь приймали духівники монастиря: архімандрит Варфоломей (Кіс) та архімандрит Інокентій (Софілканич).

Після звершеного таїнств а духівники привітали священнослужителів з участю в Таїнстві та подякували отцю благочинному за можливість спільної молитви з отцями Свалявщини. 

Опісля, духовенство мало можливість пастирського спілкування між собою на різноманітні актуальні  питання церковного життя.

Нагадаємо, що станом на 30.03.18 року Свалявське благочиння, яке очолює протоієрей Василій Барна включає в себе 29 храмів в яких проходять пастирське служіння 30 священнослужителів. Діє 1 жіночий монастир та молодіжне братство на честь свят. Іоанна, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського.

P.S. Детальніше про благочиння дивіться тут.

Фото: протоієрей Андрій ЕГРЕШІЙ, 

настоятель Свято-Георгієвського храму в с. Тибава 

 

Переглядів: 1 506

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.