КИЇВ-УЖГОРОД. Зустріч отця Олександра Клименка з молоддю в Ужгороді

Як ми раніше повідомляли, у Неділю , 14 січня, з благословення високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського іУжгородського, вдруге до Мукачівської православної єпархії  в рамках місіонерського туру, із концертною програмою прибув переможець національного конкурсу “Голос країни” 2017 року – протоієрей Олександр Клименко.

Розпочав свій місіонерсько-просвітницький візит до столиці Закарпаття відслуженою Літургією в Свято-Троїцькому храмі міста Ужгорода.

Вже о 15.00 в затишній атмосфері храму Святителя Іоанна Шанхаського і Сан-Франциського, отець Олександр поспілкувався з молодими людьми та відповів на багатогранні теми важливості розвитку й вдосконалення дарованих Творцем талантів, мотиви просвітницько-місіонерської діяльності Церкви в соціумі та поділився досвідом ведення церковно-приходського буття.

В своєму слові до молодих сердець отець Олександр наголосив на важливості проповіді Християнства не тільки священством, а й вірниками не залежно від того в якому соціальному статусі перебуває людина. “Людина повинна використати всі можливі і доступні засоби, щоб донести Слово Боже до оточуючих, яких вона зустрічає в своїй діяльності” відмітив священик.

В кінці настоятель храму, голова Місіонерського відділу єпархії – протоієрей Віктор Палош щиросердечно подякував отцю Олександру за можливість почути безцінний досвід неординарної живої проповіді серед молоді та людей які є поза Церквою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.