Увечері cуботи, 28-го жовтня, в Ужгороді на приході храму на честь святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського (район «Шахта»), відбулася дружня зустріч молоді обидвох молодіжок – Чернівецької та Ужгородської.

Вже традиційно, кожного року у жовтні, молоді православні люди з Чернівців відвідують з паломницькою поїздкою Мукачівську і Хустську єпархії, знайомлячись з монастирями і храмами Закарпатського краю.

Так і цьогоріч Чернівецьке молодіжне братство на честь благовірного князя Олександра Невського завітало до ужгородських друзів на приход храму в честь святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського. Молодь приклонилася до святинь храму, а після цього у неофіційній обстановці в компанії товаришів поспілкувалася й пригостилася смаколиками.

Окрім того, клірик храму, голова Сімейного відділу єпархії – протодиякон Олександр Онисько побесідував з молоддю на тему критеріїв правильного вибору своєї другої половинки.

Після духовного збагачення, поспілкувавшись одні з одними ще була вечірня прогулянка вечірнім Ужгородом і прощання зі сподіваннями на подальші теплі зустрічі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.