Священний Синод, розглянувши ситуацію з антицерковними законодавчими ініціативами та з не реєстрацією статутів релігійних установ Української Православної Церкви, закликав представників органів державної влади припинити незаконні дії проти Української Православної Церкви. Про це повідомляє офіційний інформаційний ресурс УПЦ http://news.church.ua.

Своїм рішенням від 27 травня 2017 року (Журнали №10, №11), зокрема, констатував, що прийняття законопроектів №4128 та №4511 може призвести до релігійної ворожнечі, дискримінації, порушення свободи совісті та віросповідання, та наголосив на недопустимості втручання Міністерства культури України у роботу обласних державних адміністрацій з метою блокування реєстрації статутів релігійних громад Української Православної Церкви.

Архіпастирі подякували єпископату, духовенству, чернецтву та мирянам Української Православної Церкви за активну християнську позицію, висловлену 18 травня поточного року під час спільної молитви біля Верховної Ради України та в багатьох містах і храмах по всій Україні.

Народних обранців, у свою чергу, закликали не приймати антицерковні та антидержавні закони, а представників органів державної влади — припинити незаконні дії проти Української Православної Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.