Радіопрограма «Джерела духовності» вітає свого архіпастиря з ювілеєм (+АУДІО)

Серед багатьох вітань з нагоди ювілею владики Феодора свої слова подяки та привітань надсилає в ці дні Вам владика щотижнева просвітницька радіопрограма «Джерела духовності» разом зі своєю незмінною автором та ведучою Н.Шпак, а також режисером Петром Біреш.

З ефіру… «Дорогі наші слухачі брати та сестри, тиждень, який ми завершуємо є знаковим для духовенства та вірян нашої Мукачівської єпархії, адже 4 листопада, у день вшанування святого образу Казанської Божої Матері, свій 50-ти літній ювілей зустрів люблячий і співпереживаючий архіпастир Мукачівської єпархії – Високопреосвященійший архієпископ Феодор.

Щоб розповісти про нашого дорогого владику не вистачить навіть декількох програм. Адже це людина обрана Богом і його всебічна багатогранність у будь-яких реаліях сьогоденного життя розкривається перед нами щодня. Для нас владика простий у спілкуванні і водночас глибокий у своїх діяннях. Проповіді, які лунають із його вуст пронизані гармонійним поєднанням наукових знань із будь-якої галузі – духовної, історичної, філософської, а головне за кожним словом відчувається його батьківське трепетне і турботливе ставлення до нас своєї пастви.

І нині ми від імені нашої радіоспільноти щиросердечно підносимо вітання Вам дорогий Владико, бажаючи духовної кріпості, радості миру у серці і нехай материнська любов вашої сердечної матушки Серафими зігріває вас своїм теплом, многії літа вам Владико і матушці Серафимі.

Впродовж нашої програми ми також поспілкувалися із духовними людьми, які теж поділилися своїми роздумами про дорогого духовного батька-наставника владику Феодора.

Серед них: настоятель Ужгородського Свято-Хресто-Воздвиженського кафедрального собору, протоієрей Димитрій Сидор, намісник Всіхсвятського Красногорського чоловічого монастиря, архімандрит Іларій (Гаврилець) та настоятелька Зірічевського Свято-Марії-Магдалинівського жіночого монастиря ігуменя Варвара (Поп)».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.