Вихованці Київської духовної семінарії, вихідці із Закарпаття привітали зі святами людей з проблемами слуху

До свята Різдва Христового вихованці Київської духовної семінарії, серед яких і вихідці із Закарпаття, представники Мукачівської та Хустської єпархій, Тарас Шелельо і Іван Даруда адресували спеціальне привітання для усіх нечуючих людей Української Православної Церкви, зокрема своїх земляків.
Родзинкою відео семінаристів є його простота й щирість, які добре характеризують майбутніх українських православних священиків.

Додаємо й текст, який допоможе зрозуміти про що йдеться у ролику:

«Ми студенти київської духовної семінарії, ми вивчаємо жестову мову, щоб донести слово Боже кожній людині, нечуючі не виключення. Разом з нашим викладачем хочемо привітати наших друзів які не чують з великим і радісним днем – Різдвом Христовим !

Майже дві тисячі років християнський світ урочисто відзначає пришестя на землю Сина Божого. Христос народився від Пресвятої Діви Марії став Богом та людиною.

Різдво Христове- одне з самих урочистих й шанованих свят в Україні. Ми щиро вітаємо вас дорогі друзі.

Нехай це свято принесе розуміння змісту життя, та те що в ньому відбувається. Якомого більше тепла та щастя у ваші домівки

Ми діти Єдиного Бога, Ми громадяни однієї країни, Ми єдино вірні, єдино кровні, ми брати і сестри, подякуємо ж у це свято Господеві за всі Його благодіяння, даровані нашій Святій Православній Церкві і кожному з нас у минулому році, й будемо просити Його милості до Української Православної Церкви, державі й народу України у році наступному.

Бажаю щоб молитва кожного із нас, біль кожного із нас, Господь почув і почули ті люди які поруч з нами тому що тепер не достає тільки розуміння та братерських відносин між нами.

Нехай це світле свято наповнить радістю наші душі і спонукає нас на справи віри і любові, зводячи наші уми і серця до Неба. Бо звідти линуть слова: нині народився вам Спаситель, Який є Христос Господь (Лк. 2: 11)»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.