В Різдвяну тиху ніч братчики Свято-Іоанно-Предтеченського Іршавського братства молилися на нічній Літургії в обителі, що стала для молоді майже домівкою – в Іоанно-Богословському Сілецькому монастирі, де служив Літургію голова братства ієромонах Агапіт.

Усю службу молодь молилася і просила новонародженого Спасителя про спасіння своїх душ, про мир і злагоду.

Після Літургії і вiтання дiтей з Недiльної школи з колядою на вустах усі розійшлися по домівках, прославляючи новонародженого Богомладенця.

На завершення ієромонах Агапіт привітав братчиків з цим величним торжеством і побажав, щоб малесенький Богомладенець укріпив і благословив їх на добрі справи, бо в ці свята, як ніколи треба творити добро, щоб любов’ю до ближніх, співчуттям робити те, що подобає християнину, а саме творити добро прославляючи малесенького Царя над царями, нашого Спасителя…

І вже заснiженого рiздвяного дня, 7-го січня,  Iршавська молодiжка вiдвiдала i подiлилась радiстю свого серця з хворими районної Iршавської ЦРЛ. З вiддiлення до вiддiленя, з палати до палати братчики разом з батюшкою прославляли новонародженого Богомладенця.

З колядою i смачненькою кутею молодь старалась порадувати тих, хто не змiг вiдвiдати храм чи просто почути коляду вдома. Медичний персонал, хворi з приємним здивуванням зустрiчали молодiжку. Пiсля проведеної акцiї голова братства iєромонах Агапiт подякував молодi за прекраснi колядки та найголовнiше за їхню щирiсть, з якою вони прославляли новонародженого Спасителя.

Іршавське молодіжне братство

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.