УКРАЇНА-УГОРЩИНА. Делегація БІНДЦу відвідала Свято-Троїцький храм в місті Мішкольц

На запрошення Високопреосвященнішого Марка, архієпископа Єгор’ївського, тимчасово керуючого Угорською єпархією з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського делегація Богословсько-історичного науково-дослідного центру імені архімандрита Василія (Проніна) 25 січня відвідала Свято-Троїцький храм в місті Мішкольц (Угорщина).

Після богослужіння референт архієпископа, науковий співробітник БІНДЦу – протоієрей Василій Юрина подякував отцю Кирилу Татарка за можливість приїзду та спільної молитви. В свою чергу отець Кирил висловив сподівання, що такі зустрічі відбуватимуться частіше.

Після богослужіння гостям з Мукачівської єпархії була проведена широка екскурсія по історичному храму та музею, що діє при храмі. Далі в неофіційному форматі директор БІНДЦ, доцент УжНУ Ю.Данилець, протоієрей Василій Юрина та вчений секретар БІНДЦ – протоієрей Олександр Монич в теплій атмосфері поспілкувалися з колегами, щодо реалізації в майбутньому спільних історичних, богословських та місіонерсько-проствіницьких проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.