Керуючий єпархією – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, співслужив Всеношне богослужіння Предстоятелю УПЦ

20 жовтня вперше на Закарпаття прибув Предстоятель Української Православної Церкви, Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.
Свого предстоятеля в аеропорту Ужгорода зустрічали представники влади, керуючий Хустською єпархією – митрополит Хустський і Виноградівський Марк та керуючий Мукачівською єпархією – архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.
Всеношне богослужіння відбулося в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в селі Іза-Карповтлаш.
Після богослужіння Блаженніший Онуфрій освятив новий розпис храму обителі на честь преподобного Олексія (Кабалюка).
Під час богослужіння його Блаженству співслужили – митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетий, архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор, єпископ Угольський Антоній, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Ірпінський Климент.
21 жовтня, в день прославлення преподобного Олексія Карпаторуського (2001), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолить Божественну літургію в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш Хустського району Закарпатської області.
В цей день відзначатиметься 100-річчя II-го Мараморош-Сиготського процесу над православними (1913-1914 рр.), на якому архімандрит Олексій (Кабалюк) був головним обвинувачуваним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.