ЧАС МИЛОДОСЕРДЯ! Допоможемо Володі пройти курс лікування

Вітаємо шановні друзі з Великою і Святою Чотиридесятницею. Lо нашої редакції звернувся по допомогу наш старий знайомий Ціммерман Володимир Володимирович, з села Туриці, що на Перечинщині. Цього разу людина просить допомогти зібрати кошти на чергову лікувальну реабілітацію, яку він дуже потребує вже цієї весни.

Нагадаємо, що Володимир, інвалід І групи, з рідкісною хворобою, а саме ураженням центральної нервової системи, так званою оливопонтоцеребральною дегенерацією певних частин головного мозку, що призвела до порушення опорно-рухової системи. Такий діагноз є нажаль на все життя, але якщо вчасно проходити періодичну лікувальну терапію хворобу можна стримувати і тим самим полегшити її тягар та підтримати людину. Наразі стан Володі досить погіршився.

Крім, того Володя проживає з старенькими батьками пенсіонерами, які в нинішній не легкий час ледве виживають на невеличкій пенсії, покриваючи основні життєві потреби.

Браття та сестри Великий піст, це особливий час утримання, зміни себе в першу чергу на краще і як без справ милосердя, до яких сам Милосердний Господь нас закликає у Євангелії. Не будемо байдужими до голосу допомоги ближньому і маленькою лептою по можливості відкликнемось на допомогу.

Картка Приват Банку 4149499102715040 Ціммерман Володимир Володимирович

Контактний телефон Володимира +380970739713

У випадку перевірки інформації та уточнення тел. +380502496414 протодиякон Олександр Онисько

Переглядів: 176

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.