“Ранок з М-студіо”: «Завдання християнина є не життя в гетто, а вміння стати закваскою для цього світу» − протоієрей Олександр Клименко

“Якщо спів є цікавою площадкою для своєрідної та образної подачі свого світогляду − це потрібно бути реалізовано.  Я чудово розумію, що завдання християнина є не життя в гетто і формування того особливого місця, де там, і тільки там ми могли б спасатися. Задача християнина стати закваскою для цього світу. І де б ти не був, потрібно спробувати принести зерно віри. Навіть стаючи священиком я розумів, що зі світом я «не порву». Хоча, відверто, сцену я хотів покинути, адже певне неофітство є у кожного священика. З часом, знову ж таки не штучно, не через окреме рішення, яке було прийняте в кабінеті, або ще десь, я вийшов на сцену. Це трапилося в день Перемоги, коли мене попросили вийти на сцену, сказати кілька слів і заспівати пісню. Взявши тоді благословення від архієрея, я з того часу − знов на сцені” − протоієрей Олександр Клименко.

В рамках відвідин Мукачівської єпархії отець Олександр взяв участь і у ранковому шоу “Ранок з М-студіо”. Як це було, дивіться у наступному відео!

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=6nUI4NS1sSg&w=560&h=315]

Переглядів: 5

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*