МУКАЧЕВО. В єпархії розпочав роботу регіональний семінар на тему: «Методологія роботи з сім’ями на парафіях» (+ФОТОСЕТ)

У вівторок, 10 жовтня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Мукачівській православній єпархії розпочав роботу виїзний регіональний семінар для сімей священиків, зорганізований Місією Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї − «Методологія роботи з сім’ями на парафіях».

Робота семінару триває в конференц-залі комплексу «Червона гора», що в місті Мукачево.

Після звершеної молитви на початку заходу, до присутніх зі словами пастирської настанови звернулися Голова Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський.

Відтак до учасників семінару з вітальними промовами звернулися заступник Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї – священик Іоанн Ружицький та керівник відділу у справах сім’ї Мукачівської єпархії – протодиякон Олександр Онисько.

Протягом дня під час семінару буде розглянуто наступні питання:

– Запровадження курсів підготовки до шлюбу на парафіях УПЦ;

–  Підготовка молоді до сімейного життя;

– Соціальна і просвітницька робота з сім’ями на парафіях;

– Презентація проекту «Наставництво для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»;

– Ефективне висвітлення роботи з сім’ями та життя парафій в медіапросторі;

– Духовна та психологічна підтримка сімей військових. Практичні рекомендації та досвід психологічної реабілітації.

Участь в семінарі беруть сім’ї священиків Мукачівської єпархії.

Ціллю проведення заходу є  підтримка і допомога духовенству в налагодженні активної і системної роботи з сім’ями на приході.

Крім того, у зв’язку з Днем народження заступника Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї – священика Іоанна Ружицького, присутні проспівали імениннику “Многая літ”.

Також з нагоди річниці смерті клірика Мукачівської єпархії, багаторічного бухгалтера Єпархіального управління, настоятеля Свято-Миколаївського храму смт. Чинадієво – протоієрея Іллі Галича, було вшановано його пам’ять співом “Вічная пам’ять”.

Нагадуємо, що сьогодні ви маєте можливість ознайомитися з відеострімами даного заходу на офіційній сторінці єпархії в соцмережі «Facebook».

програма-семінару-Мукачево

Фото: Сергій ЛАВКАЙ

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 11

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*